СЬОГОДНІ: Субота, 20.08.2022, 6:00

Суд скасував рішення Рівненської міськради, яке передбачає забудову правого берега озера Басів Кут

Рівненський окружний адміністративний суд скасував рішення Рівненської міської ради про затвердження Детального плану території (ДПТ) в районі правого берега озера Басів Кут, яким передбачалося зведення цілого кварталу багатоповерхівок.

Позов про скасування скандального рішення міськради подала прокуратура.

Нагадаємо, що Детальний план території суперечить раніше прийнятому зонуванню Рівного, бо дозволяє будувати житлові багатоповерхівки на частині рекреаційної зони. Саме через цю невідповідність прокуратура подала до суду на Рівненські міську раду.

У позові прокуратури йшлося про те, що через рішення міськради на Басовому куті може виникнути незаконна забудова, а земля – стати чиєюсь приватною власністю.

“Пам’ятаю, як тоді нахабно пропихала більшість міської ради ДПТ правого берега Басівкутського озера, навіть не встигли розглянути на комісіях! Я підписав протокол на виїзд комісії міського господарства, а більшість проігнорувала і запустила ДПТ на голосування За внесення додатково до порядку денного, як пам’ятаю, ледь 22 голоси назбирали, аж Володимир Євгенович (тодішній міський голова Володимир Хомко – від ред.) був змушений голосувати!”, – прокоментував рішення суду екс-депутат Рівнеради Назарій Поліщук.