СЬОГОДНІ: Четвер, 05.08.2021, 14:55

Рівненська організація “Голосу” вимагає від Кіри Рудик скласти повноваження голови партії

Рівненська обласна територіальна організація “Голосу” на тлі скандалу в партії вимагає від голови партії Кіри Рудик скласти повноваження і цим почати повне перевантаження політичної сили.

Про це йдеться у офіційній заяві організації.

У заяві сказано, що розкол фракції, внутрішні конфлікти в “Голосі”, які вже тривають останні пів року, відштовхують прихильників партії, підривають авторитет політсили. А так звані “помилки” у голосуванні (мається на увазі голосування частини депутатів від “Голосу” за відтермінування застосування українського дубляжу у кіно – від ред.) – лише доказ неспроможності налагодження комунікації та принциповості у позиціях.

Тому, у Рівненській організації “Голосу” вимагають негайного переобрання голови партії та політичної ради партії, а також якнайшвидше визначити дату з’їзду, оголосити порядок денний та проінформувати всі партійні осередки.

“Під час з’їзду ми повинні оновити статут партії, запровадивши прозорі правила, які у майбутньому стануть запобіжником від виникнення подібних ситуацій. Ми не маємо права зраджувати принципам, задекларованим під час виборів. Ми повинні зберегти довіру прихильників до нашої партії, відстоюючи демократичні та національні цінності”, – йдеться у заяві рівненських партійців.