СЬОГОДНІ: Четвер, 29.07.2021, 12:50

На Рівненщині 21 об’єкт судової влади перейшов під захист Служби судової охорони

Сьогодні, 18 червня в Рокитнівському районному суді відбулися офіційні заходи з нагоди складання Присяги новоприйнятим співробітником і взяття під охорону приміщення суду.

На заході були присутні начальник територіального управління Служби судової охорони полковник Віктор Мороз, начальник відділу організації охорони і підтримання громадського порядку Віктор Хоменчук, Голова суду Алла Комзюк, колектив районного суду та керівник органів місцевої влади.

Новоприйнятий командир відділення склав Присягу вірності Українському народу, після чого Віктор Мороз представив колективу суду інших співробітників, закріплених за судом.

На завершення заходу Віктор Мороз вручив Голові суду символічну табличку з девізом Служби «Професіоналізм. Пильність. Безпека правосуддя».

Привітали судових охоронців і голова Рокитнівської ОТГ Григорій Таргонський, начальник відділу Рокитнівської прокуратури Вадим Прокопчук та начальник місцевого відділення поліції Сергій Марченко.

На завершення полковник Служби судової охорони Віктор Мороз провів цільовий інструктаж для особового складу та наголосив на законності, дисципліні та порядку під час несення служби.