СЬОГОДНІ: Середа, 28.07.2021, 0:25

У Рівному ще один таксист напав на клієнтку

На рівнянку Мирославу Мейрінк сьогодні, 15 червня напав таксист зі служби “Opti”. Про це жінка повідомила в соцмережах.

Відомо, що Мирослава замовила таксі звичним для себе способом через додаток Опті. Машину шукали довше ніж зазвичай, але дівчині перетелефонували, чи згідна вона ще чекати. За 5 хвилин прийшло повідомлення з номером машини, з картки успішно знялася оплата.

“Коли таксі доїхало до місця призначення, я подякувала таксисту, відкриваючи двері. А він у відповідь агресивно закричав: “Ей, ти куди, а заплатити!?” Я відповіла, що платила через додаток, і показала підтвердження на телефоні. Але таксист продовжував репетувати: “Нічого я не знаю, оплати нема”. Дзвонить у службу, щось із ними з’ясовує, я прошу дати мені слухавку, він не дає, продовжує вимагати в мене гроші. У цей момент я не могла зателефонувати сама в службу підтримки, бо завершилися хвилини на телефоні”, – розповіла рівнянка.

Жінка також розповіла, що відмовилася платити вдруге, і знов намагалася вийти з таксі. На що, за її словами, водій зреагував неадекватно – різко шарпанув за руку і притримав її сумку: “Плати, тоді вийдеш!”. Також погрожував поїхати разом з нею і десь розібратися “на місці”.

“Сиджу в стресі, намагаюся пояснити, що я користуюся додатком не вперше, і водії завжди були в курсі оплати онлайн, не виникало жодних проблем (навіть одного разу літній водій на моє запитання “Чи бачите, що все сплачено?” відповів: “Так, служба таксі пришле мені гроші за поїздку на картку”). Якимось чином мені вдалося вирватися від розлюченого таксиста, а він проклинав мене вслід всіма йому відомими матюками. Наприкінці “послав у пекло”, – додає Мирослава.

Після поповнення телефонного рахунку рівнянка зателефонувала на службу Opti та поскаржилася на ситуацію.

“На що мені відповідають: “Ви вже не одна сьогодні скаржитеся, у нас оновлюється додаток, виникли помилки. Перепрошуємо.”

За словами жінки це єдина реакція від служби таксі на те, що їхній таксист, по суті, проявляв насилля.

“Я довго думала чи оприлюднювати цю ситуацію, та стресовий стан через неї не зникає упродовж дня. Тому, прикріплюю скрін з додатку разом із номером машини «відмінного водія». Можливо, комусь пощастить оминути цю «людину». Таки краще по Рівному ходити пішки. Opti, зверніть увагу на те, кого ви влаштовуєте на роботу… І також хотілося би більшої емпатії від саппорту.
Таким чином, можна придбати стрес на весь день за 44 гривні…”, – резюмує дівчина.