СЬОГОДНІ: Субота, 19.06.2021, 22:55

Політолог Зеленського порадив міському голові Рівного почитати матеріали Гаазького трибуналу

Глава Інституту публічної політики та консалтингу Сергій Биков порівняв заяву мера Рівного Олександра Третяка (балотувався від “Європейської солідарності”) про ромів із висловлюваннями представників нацистів. Про це він написав у Facebook 10 червня.

“Якщо питання мови не допомагає залучити виборців, то можна підняти градус на темі національних меншин. Усе за заповітами [нацистських лідерів] Рейнхарда Гейдріха і Германа Герінга”, – заявив Биков.

Він нагадав зміст заяви Третяка, зробленої в ефірі “Радіо Трек”: “Я максимально стримуюся в емоціях. Але, дивлячись на цю ситуацію із ромською національністю, у мене бракує слів і толерантності до того, що вони творять у місті. Буквально на днях мав провести засідання робочої групи з правоохоронними органами, щоб вирішити це питання, щоб представники ромської національності не поводилися так нахабно. Правоохоронці мали б стежити за цим і муніципальна варта, яку ми ось-ось запускаємо”.

“Дуже рекомендую Олександрові не стримувати себе і перечитати матеріали Гаазького трибуналу щодо геноциду в Руанді та вивчити історію “Радіо тисячі пагорбів”. Там теж використовували радіо, щоб нацькувати хуту проти тутсі. Закінчилося все шибеницями, геноцидом і Гаазьким трибуналом”, – прокоментував ці слова Биков.
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/politics/politolog-porivnjav-zajavu-mera-rivnogo-pro-romiv-z-vislovljuvannjami-lideriv-natsistiv-1557281.html