СЬОГОДНІ: Субота, 28.05.2022, 23:47

На Рівненщині затверджено 5 нотаріальних округів

Від сьогодні затверджені нові нотаріальні округи у Рівненській області. Про це повідомили у Західному міжрегіональному управлінні Міністерстві юстиції.

Таких округів у нас в області буде п’ять.

Зокрема, Вараський районний нотаріальний округ, Дубенський районний нотаріальний округ, Рівненський міський нотаріальний округ, Рівненський районний нотаріальний округ та Сарненський районний нотаріальний округ.

Чи будуть якісь зміни?

Державні нотаріальні контори, розташовані в межах нотаріальних округів, які існували до введення в дію Наказу, вважаються такими, що функціонують в межах новостворених нотаріальних округів.

Державні нотаріуси державних нотаріальних контор здійснюють нотаріальну діяльність в межах нотаріальних округів, перелік яких затверджено Наказом, з дати введення його в дію, а саме з 07.06.2021.

Приватні нотаріуси здійснюють нотаріальну діяльність в межах нотаріальних округів, перелік яких затверджено Наказом, з дати видачі нового реєстраційного посвідчення.

Приватні нотаріуси, реєстраційні посвідчення яких підлягають заміні у зв’язку із зміною назви нотаріального округу продовжують здійснювати нотаріальну діяльність в межах округів, які діяли до набрання чинності Наказу.

Для видачі реєстраційного посвідчення приватним нотаріусам необхідно подати до міжрегіонального управління заяву про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності та видачі реєстраційного посвідчення та вчинення інших необхідних організаційних дій.

Організаційні заходи, у зв’язку із приведенням у відповідність нотаріальних округів буде завершено протягом 1 місяця.