СЬОГОДНІ: Середа, 28.07.2021, 0:54

На Рівненщині ресторан депутата від “Європейської солідарності” порушує правила карантину

У Вараші в ніч з 4-го на 5-те червня цього року поліцейські задокументували порушення правил карантину рестораном “Венеція”, що належить Секретарю міськради Геннадію Дерев’янчуку та його брату, депутату міськради Олександру Дерев’янчуку.

Правоохоронці повідомляють, що на цей заклад постійно скаржаться мешканці сусідніх будинків. За словами містян ресторан має право працювати лише до 22-ї години вечора, одна працює до самого ранку, а гучна музика, яка лунає із закладу заважає людям спати.

До слова, коли поліцейські прибули до ресторану “Венеція” аби задокументувати факт порушення, то їх не впускали до закладу невідомі люди. Є інформація, що це члени Муніципальної варти, яка контролюється братами Дерев’янчуками.

А свідки тих подій розповідають, що відвідувачі ресторану були змушені втікати навіть через вікна, адже власники дали вказівку закрити заклад і ні кого не впускати, та випускати звідти.

Також правоохоронці розповідають, що раніше на “Венецію” вже складали протокол про адмінвідповідальність, однак суд вирішив не притягувати його власників до відповідальності.