СЬОГОДНІ: П’ятниця, 22.10.2021, 16:15

В Одесі суддя поскаржився на переслідування жінки: шле інтимні фото і називає себе дружиною

В Одесі суддя Приморського районного суду Андрій Бойчук поскаржився на переслідування жінки, шлюб якої він розірвав ще в 2017 році. Вона нібито розповідає всім, що є його дружиною, чекає біля будинку і погрожує зруйнувати його кар’єру.

Чоловік вже три рази звертався до Вищої ради правосуддя, останній з яких був 31 травня. У своїй скарзі він розповів, що через два місяці після свого розлучення жінка нібито почала наполегливо намагатися зав’язати з ним відносини. Дійшло навіть до погроз.

За словами чоловіка, фігурантка переслідує його на роботі, чекає біля будинку, шле свої інтимні фотографії і наполягає на тому, що попри всі відмов їм судилося бути разом.

Також він повідомив, що ця жінка знайшла всі його персональні дані, пише образи в соцмережі, тероризує його і його рідних повідомленнями і дзвінками.

Більш того, вона вимагає внести її в декларацію “як дружину”, оплачувати її стоматологічні послуги, купувати прикраси та одяг, забороняє йому мати з кимось стосунки, оскільки відстежує всіх, з ким він контактує, погрожує, що незважаючи на всі вони будуть разом.

Суддя впевнений, що у жінки психічні розлади.