СЬОГОДНІ: Субота, 20.08.2022, 5:30

Як виглядатиме новий торгово-розважальний центр, який будують “На Щасливому” у Рівному (+ФОТО)

Незабаром, в Рівному у новому мікрорайоні “На Щасливому” запрацює торгово-розважальний центр “HAPPY.MALL”, загальною площею 9 154 м2.

Даний об’єкт стане частиною соціальної інфраструктури міста, адже повз ТРЦ власником була збудована нова дорога, яка дозволила не тільки завести транспортний потік в об’їзд центру Рівного, а й розвантажити основний автомобільний трафік.

У “HAPPY.MALL” буде впроваджено концепцію “Товари для дому, декор, посуд та імпульсна покупка”. Тільки все найнеобхідніше…Варто відзначити, що особливу увагу при розробці концепції автори приділили створенню сучасного фасаду та інтер’єру – свіжого, світлого, відкритого.

В ТРЦ “HAPPY.MALL” будуть представлені основні групи товарів та послуг для комфортного проживання в ЖК: аптека, оптика, дрогері, зоотовари, годинники, ювелірні вироби, квітковий салон, виномаркет, дитячі товари, побутові послуги, електроніка, розважальний сегмент та інші.

Зокрема, тут будуть розміщені продуктовий супермаркет “Сільпо”, площею 2 700 м2, наразі найбільший у Рівному та магазин “JYSK”, площею 1200 м2.

До слова, у концепції ТРЦ не планується стандартного фудкорту, враховуючи ситуацію з пандемією. Зараз підписуються договори з окремими ресторанами, з урахуванням формату “на видачу замовлень”. Також, у даному сегменті в ТРЦ буде “родзинка”, це – відома кондитерська високого рівня, де не тільки смачно готуватимуть, а й запропонують “інстаграмну” подачу і дизайн.

Наразі триває активний набір орендарів, вже підписані Договори оренди більше ніж на 65% орендної площі. А відкриття ТРЦ “HAPPY.MALL” заплановане на жовтень-листопад цього року.