СЬОГОДНІ: Четвер, 30.06.2022, 11:12

На Рівненщині СБУ просить громадян не панікувати через перевірку документів та огляд автомобілів

26-28 травня 2021 року Штабом Антитерористичного центру при Службі безпеки України проводитимуться міжрегіональні тактико-спеціальні антитерористичні навчання на території Рівненської та Хмельницької областей.

Антитерористичні та контрдиверсійні заходи проводитимуться на території Острозької територіальної громади Рівненського району в умовах максимально наближених до реальних з використанням озброєння та спеціальної техніки.

До участі у навчаннях залучатимуться підрозділи Служби безпеки України, Національної поліції, патрульної поліції, Держспецзв’язку, Національної гвардії, Збройних Сил України, Військової служби правопорядку ЗСУ, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Управління СБ України в Рівненській області звертається до жителів та гостей області з проханням зберігати спокій, із розумінням поставитись до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу.

Усі дії відбуваються в рамках чинного законодавства.