СЬОГОДНІ: Середа, 28.07.2021, 1:36

Патрульний із Дніпра заявив, що його побили колеги і начальник (+ВІДЕО)

У Дніпрі в будівлі місцевого обласного Управління патрульної поліції троє правоохоронців нібито побили свого колегу, старшого сержанта Максима Колиняка. Як стверджує він, в інциденті брав участь заступник начальника УПП В’ячеслав Маслюк.

Потерпілий розповів, що інцидент стався в понеділок, 17 травня, передає телеканал “D1“.

Напали на копа нібито для того, щоб перешкодити його поїздці до Києва. Там він збирався розповісти про порушення і корупцію в Управлінні патрульної поліції.

За словами потерпілого, після того, як наприкінці робочого дня він здав табельну зброю, начальство вирішило ознайомити його з якимось наказом. Коп вирішив зафіксувати це на відео, що, за його словами, викликало агресію з боку його керівника Маслюка.

Колиняк стверджує, що в нього з рук вибили мобільний телефон, далі двоє колег схопили його, а начальник почав завдавати ударів кулаками по обличчю та тулубу.

Патрульний із розбитим обличчям вирвався з будівлі поліції та вийшов за допомогою телефону в прямий ефір в одній із соцмереж. Він зняв свої побої на камеру. На місце події сержант викликав слідчо-оперативну групу.

Потерпілий додав, що хотів поїхати в столицю, щоб донести до керівництва країни інформацію про корупцію та свавілля в органах патрульної поліції Дніпропетровської області. Усі звернення в управління внутрішньої безпеки та Державне бюро розслідувань не давали результату, заявив коп.

Він також припустив, що відео з камер спостереження, які зафіксували напад, будуть видалені.