СЬОГОДНІ: Субота, 19.06.2021, 21:34

У Рівненській області на Горині рибу виловлюють сітками

П’ятого травня 2021 року державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля здійснили рибоохоронний рейд на водоймах Рівненської області. В результаті чого зафіксували три порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Близько 13 години рейдовою групою на водоймі, поблизу с. Хотинь Рівненського району зафіксовано рибалку, який ловили рибу, використовуючи вудочку у кількості 5 штук. Своїми діями чоловік порушив Правила рибальства та умови нерестової заборони. На громадянина складено адмінпротокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП та накладено відповідні штрафні санкції.

Близько 21 години рибпатрульні задокументували грубе порушення правил рибальства. Інцидент стався на стариці р. Горинь, поблизу с. Углище Клеванської ОТГ Рівненського району. Двоє громадян здійснювали вилов водних біоресурсів промисловим знаряддям лову знаряддям лову – сіткою, загальною довжиною 150 метрів. Проте, завдяки оперативним діям рибоохоронного патруля, порушник не вистиг завдати шкоди рибному господарству. Заборонені знаряддя лову вилучено.

На осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі до районних судів Рівненської області для притягнення порушників до відповідальності.