СЬОГОДНІ: Середа, 28.07.2021, 0:07

На Рівненщині поліцейські встановлюють осіб, які вкрали у пенсіонера понад 65 тисяч гривень

Повідомлення про крадіжку грошей від 82-річного жителя села Пашуки Рівненського району надійшло до поліції вчора, сьомого травня, близько 11 години.  

Поліцейські встановили, що близько 15 години шостого травня до оселі заявника зайшли чотири жінки із характерними етнічними ознаками. Господар перебував у будинку. Оскільки він має пасіку, ті спитали його про продаж меду та бджільництво. Після розмови невідомі вийшли з  будинку та покинули подвір’я.

Наступного дня, коли до пенсіонера навідалася сусідка із проханням позичити грошей, той зрозумів, що його заощадження зникли: 50 тисяч гривень та 550 доларів США знаходилися у кишені куртки, яка висіла на вішаку біля дверей.

Слідчі відділення відділення №5 (смт Гоща) Рівненського районного управління поліції за фактом таємного викрадення чужого майна, поєднаного із проникненням у помешкання внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.

Поліцейські розшукують зловмисниць, а також звертаються до громадян застерегти своїх родичів від подібних випадків. Не впускайте до свого житла підозрілих та невідомих осіб, а якщо вони опинилися в помешканні — не вступайте із ними у розмову та попросіть вийти. Будьте обачні та бережіть своє майно.