СЬОГОДНІ: Понеділок, 26.07.2021, 17:13

Держекоінспекція похвалила громаду на Рівненщині за свідому позицію

Працівниками Державної екологічної інспекції Поліського округу під час проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Бабинською територіальною громадою Рівненської області виявлено ряд порушень у галузі охорони навколишнього природного середовища. І як наслідок, видано законну вимогу щодо приведення у відповідність із законодавством.

В свою чергу Бабинська територіальна громада прозвітувалась Інспекції про усунення виявлених недоліків, а саме:

  • розроблено та затверджено на сесії територіальної громади програму поводження з твердими побутовими відходами;
  • виконавчим комітетом та комісією з питань поводження з безхазяйними відходами налагоджено контроль за раціональним використанням та безпечним поводженням з відходами на території громади, а також за діяльністю суб’єктів підприємницької діяльності у сфері поводження з відходами;
  • виготовлено і встановлено охоронні знаки на пам’ятку природи місцевого значення «Дорогобузькі джерела» та парку-пам’ятку садово-паркового мистецтва місцевого значення «Горбаківський»;
  • погоджено виділення коштів з природоохоронного фонду на проведення робіт з повної ліквідації виявленого несанкціонованого звалища побутових відходів.

Державна екологічна інспекція Поліського округу схвалює дії даної територіальної громади і надалі контролюватиме повне виконання виданого їм припису.