СЬОГОДНІ: Вівторок, 11.05.2021, 14:01

«Скажи булінгу — «ні»! Поліцейські Рівненщини разом із дітьми вчилися протидіяти насильству

Сьогодні, четвертого травня, світова спільнота відзначає Міжнародний день протидії булінгу. Напередодні великодніх свят правоохоронці Рівненської області зустрілись із школярами та обговорили питання розпізнавання та протидії цькуванню у дитячому середовищі.

Старша інспекторка ювенальної превенції Вараського РВП Тамара Снітка зустрілася із учнями Володимирецького районного колегіуму. Мета бесіди — попередження протиправних дій, які часто трапляються в освітньому середовищі.

А інспекторка ювенальної превенції Тетяна Єрмолаєва разом із поліцейським офіцером Привільненської громади Тарасом Огороднічуком на тему протидії булінгу спілкувалась із учнями Іванівської гімназії. Школярам правоохоронці роз’яснювали, як діяти у подібних ситуаціях, до кого необхідно звертатися та наголошували на недопущенні таких дій.
Аналогічну зустріч ювенальні поліцейські Дубенського районного відділення поліції провели і з учнями загальноосвітньої школи №6 райцентру. Діти у навчальних закладах разом із поліцейськими долучилися до заходу «Зав’яжи синю стрічку – скажи булінгу «ні»! Тож стрічки із відповідними тематичними написами зав’язували на огородженнях навчальних закладів.

«Таким чином ми намагаємося донести до свідомості суспільства інформацію про те, що булінг — це протиправно, — зазначила очільниця відділу ювенальної превенції УПД ГУНП Ірина Чорна. — Стрічки привертають увагу оточуючих, а це іще одна можливість розповідати про таке явище».