СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 20:30

У Рівному виявлено черговий випадок автомобільного шахрайства (+ФОТО)

До Територіального сервісного центру МВС 5641, що знаходиться в м. Рівне, із заявою на проведення криміналістичного дослідження автомобіля «VOLKSWAGEN CADDY», 1997 року випуску, звернулася громадянка Ч.

В ході візуального дослідження автомобіля експерт встановив, що в місці нанесення номера кузова лакофарбове покриття було відсутнє.

Дослідженням дублюючої таблички з нанесеними на ній знаками номера кузова «WVххххххххR504676» та іншою буквенно-цифровою інформацією встановлено, що спосіб її кріплення, нанесення та виготовлення не відповідає заводському.

Використовуючи додаткові носії інформації, інформаційно-довідкові та пошукові бази і програми, експерт встановив невідповідність комплектації та дати виготовлення.

З метою встановлення першопочаткових маркувальних позначень номера кузова автомобіля, експерт застосував спеціальні методи дослідження. Висновок – номер кузова наданого на дослідження автомобіля «VOLKSWAGEN CADDY» піддавався зміні шляхом перебивання. Першопочатковим номером кузова є «WV2ZZZ9KZYR521263».

Таким чином, завдяки діям експертів Рівненського НДЕКЦ МВС, було зупинено факт експлуатації та використання транспортного засобу із зміненими маркувальними позначеннями.