СЬОГОДНІ: Середа, 25.05.2022, 7:02

У Рівненському районі подружжя пенсіонерів зловмисники ошукали на 20 тисяч гривень

Від візиту двох невідомих чоловіків, які пропонували придбати елктроінструменти, жителі села Городище ще досі не можуть оговтатися. Лише коли ті залишили обійстя та сіли в авто, подружжя зрозуміло, що позбулися 20 тисяч гривень.

Близько 13-ї години вчора, 22 квітня, до будинку пенсіонерів на автомобілі бордового кольору під’їло двоє чоловіків із характерною етнічною ознакою. Вони почали пропонувати 71-річному господареві купити електродриль. Спочатку її вартість становила тисячу гривень, тож пенсіонер погодився. Та продавці різко «підняли» ціну та озвучили вже суму у п’ять тисяч гривень. І навіть на цю пропозицію подружжя погодилось. Тож обоє пішли до будинку по кошти. Чоловіки ж постійно супроводжували господарів та спілкувалися з ними.

Як усе сталося — пенсіонери не розуміють. Та коли «гості» залишили подвір’я, через деякий час подружжя отямилося. Тоді й з’ясувалося, що вони віддали аферистам 20 тисяч гривень. До того ж, інструменту теж не придбали.

За фактом шахрайства поліцейські розпочали досудове розслідування.

Правоохоронці застерігають громадян, особливо осіб похилого віку, не впускати до оселі чи на подвір’я незнайомих та підозрілих громадян, а також не вступати з ними в розмову.