СЬОГОДНІ: П’ятниця, 20.05.2022, 9:33

Генпрокурор підписала підозру нардепу з Рівненщини (+ВІДЕО)

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова підписала підозру народному депутату України від північних районів Рівненщини, члену депутатської групи “За Майбутнє” Віктору М’ялику.

Про це учора, 22 квітня вона повідомила в ефірі передачі “Право на владу” на “1+1”.

“Я підписала п’ять підозр проти народних депутатів…Останньою була людина, яка не заплатила приблизно 70 млн гривень податку за те, що продавала квартири не як ПП, а просто, як фізична особа”, – заявила Венедіктова.

Нагадаємо, що за версією Генпрокуратури нардеп розпочав у 2012 році господарську діяльність щодо будівництва у с. Петропавлівська Борщагівка та с. Софіївська Борщагівка на Київщині багатоквартирних житлових будинків задля отримання прибутку від подальшого продажу квартир та нежитлових приміщень в них. При цьому реєстрації в якості суб’єкта господарської діяльності у формі фізичної особи-підприємця чи юридичної особи не здійснив.

Після того, як будівництво завершилося, нардеп оформив на себе 1221 об’єкт нерухомого майна. Протягом п’яти років довірена особа продавала це майно і передала йому 360 млн грн доходу. Водночас нардеп декларував це як доходи фізособи від продажу власного майна, а не від підприємницької діяльності, а тому сплачував податки за пільговою ставкою.

Додамо, що у своїй декларації Віктор М’ялик вказав, що володіє понад 150 квартирами у Києво-Святошинському районі. На момент обрання депутатом проживав у селі Мотовилівці Фастівського району Київської області.