СЬОГОДНІ: Вівторок, 11.05.2021, 12:45

Тарас Максименко звільнився з посади начальника управління культури та туризму Рівнеради

Відсьогодні, 21 квітня Тарас Масименко більше не начальник управління культури та туризму Рівненської міської ради.

Про це він повідомив у себе на сторінці в мережі Фейсбук.

Загалом, галузі культура – віддав 11 років свого життя. Починав з директора парку, потім 5 років очолював міський палац культури і уже більше 5 років – управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому.

За плечами сотні заходів, організованих концертів, івентів.

В активі – проведені розкопки замку Любомирських з встановлення точного місця розташування замку, віднайденням та консервацією його решток; розкопки в парку палацику “На гірці”, які закінчилися побудовою підземель (“нори Максименка”), які незважаючи на усі перепони бюрократичної машини невдовзі приймуть усіх бажаючих рівнян та гостей міста.

Управління культури першим було зареєстроване на платформі грантодавців та грантоотримувачів PADOR та записало собі в позитивну історію реалізований перший твердий проект за 30-ти річну історію міста Рівного.

Окрім, того ми ознаковали більше 150 пам’яток або потенційних пам’яток історії, культури та архітектури у просторі нашого міста.

Насправді командою культури за останні роки зроблено чимало, але не все. Багато я особисто не зміг зробити. Десь не вистачило наполегливості, десь не знайшов підтримки у мешканців, а десь банально не вистачило коштів та сприяння.

Але сьогодні хочу подякувати усім хто був поруч, усім з ким працювали пліч о пліч. Дякую вам за підтримку, без вас я б не зміг. Культурі міста є ким пишатися – ви її справжнє надбання”, – зазначив Тарас Максименко.

Екс-посадовець иакож повідомив, що залишається працювати у Рівному, щоправда не повідомив на якій посаді.