СЬОГОДНІ: Вівторок, 11.05.2021, 13:28

До державного бюджету платники податків Рівненщини перерахували понад 600 мільйонів гривень ПДВ

За три місяці поточного року платники податків Рівненської області спрямували до державного бюджету 603 млн. грн. податку на додану вартість, що на 196 мільйонів гривень перевищує надходження аналогічного періоду минулого року.

За словами начальника ГУ ДПС у Рівненській області Віталія Чуя, частка ПДВ у загальних надходженнях перевищила 46 відсотків.

«Такої позитивної динаміки досягнуто як завдяки підвищенню якості адміністрування, так і шляхом активної взаємодії з представниками бізнесу, зокрема, в частині попередження можливих ризиків», – наголошує Віталій Чуй.

«Економічні тенденції та показники розвитку країни мають безпосередній вплив на ситуацію зі сплатою податків. Тож ріст сплати податку на додану вартість, як і загалом надходжень до бюджетів усіх рівнів, пов’язуємо з належним податковим супроводом платників ПДВ. Окремо варто зазначити, що електронний формат спілкування платників з податковою службою дозволяє своєчасно реагувати на ризики несплати, запобігає використанню схем мінімізації та виключає суб’єктивний чинник», – коментує керівник податкової служби області.