СЬОГОДНІ: Вівторок, 11.05.2021, 12:55

У Рівному виявили автомобіль зі зміненим номером кузова (+ФОТО)

До фахівців експертної служби МВС України 13.03.2021 із заявою на проведення криміналістичного дослідження автомобіля та реєстраційних документів, що його супроводжують, звернувся громадянин Г. житель м. Рівне.

Для проведення криміналістичного дослідження громадянин Г. надав автомобіль Subaru Legacy сірого кольору, 2006 року випуску реєстраційний номер ВК0000ВО та документ про реєстрацію зазначеного транспортного засобу серії СХТ 000000.

Даний автомобіль попередній раз перереєстровувався в Центр ДАІ 5601 у 2015 році, коли огляд чи дослідження транспортного засобу експертом були не обов’язковими, а лише проводилися за бажанням. Власник наданого на дослідження автомобіля, який маючи на руках свідоцтво про реєстрацію не підозрюючи що з автомобілем може бути щось не так звернувся із заявою на проведення дослідження до експертів.

Під час візуального дослідження автомобіля експерт встановив, що в місці передбаченому заводом-виробником нанесений номер кузова JF1BL5LS57Gхххххх. Лакофарбове покриття в місці його нанесення відсутнє.

Дослідженням дублюючої таблички з нанесеними на ній знаками номера кузова JF1BL5LS57Gхххххх та іншою буквенно-цифровою інформацією встановлено, що спосіб її кріплення не відповідає заводському.

При скануванні блоку управління двигуном за допомогою спеціального приладу, якими забезпечені експерти в усіх Сервісних центрах Рівненської області, було встановлено невідповідність номеру на табло приладу із нанесеним на кузові авто.

Після візуального дослідження фахівець НДЕКЦ застосував руйнівний метод дослідження та, на здивування власника ТЗ, виявив, що першопочаткові маркувальні позначення номера кузова наданого на дослідження автомобіля Subaru Legacy, піддавалися зміні шляхом перебивання всього номеру кузова в не заводських умовах.

Для встановлення першопочаткового номеру кузова експерт застосував електрохімічний метод дослідження і встановив, що первинним номером кузова автомобіля є: ” JF1BL5LS58G0ххххх”.

Таким чином, завдяки професійним та злагодженим діям експертів Рівненського НДЕКЦ МВС, було зупинено факт експлуатації та використання транспортного засобу із зміненими маркувальними позначеннями номера кузова.

Тому перед тим як придбати транспортний засіб вкотре радимо звернутися до експертів Рівненського НДЕКЦ МВС та отримати висновок експертного дослідження, щоб не стати власником автомобіля двійника.