СЬОГОДНІ: Середа, 29.06.2022, 9:01

27 золотих медалей виграли спортсмени з Рівненщини на чемпіонаті України з плавання

Вихідними, 10-11 квітня відбувся відкритий чемпіонат м. Тернопіль та Тернопільської області з плавання в категорії Мастерс серед ветеранів на короткій воді.

П’ять працівників Рівненської АЕС у складі команди НАЕК “Енергоатом” (10 спортсменів в команді) вибороли 17 перших місць в особистих заліках, а також 10 перших, 3 других, 2 третіх місця в абсолютному заліку.

Фахівець-аналітик відділу супроводу конкурсних торгів Галина Майданюк здобула 4 золоті медалі в особистих заліках та 4 золота в абсолюті.

Аналогічний результат досягла апаратник блочної знесоленої установки хімцеху Олеся Осовська, яка взяла 4 золоті медалі в особистих заліках та 4 золота в абсолюті.

Старший тренер-викладач секції плавання КДЮСШ Олександр Савчук завоював 3 золоті медалі в особистих заліках, а також 2 золота й 1 бронзу в абсолюті.

Машиніст-обхідник турбінного цеху №2 Владислав Березюк виборов 3 золоті медалі в особистих заліках та 2 срібні в абсолюті.

Інженер управління виробничо-технічної комплектації Олена Гуцало отримала 3 золоті медалі в особистих заліках та 1 бронзу в абсолюті.