СЬОГОДНІ: П’ятниця, 23.04.2021, 5:40

У Сарненського районному суді запрацювала Служба судової охорони

Сарненський районний суд став 19 об’єктом судової гілки влади на Рівненщині, який охоронятимуть співробітники територіального управління Служби судової охорони.

Про це під час урочистої частини сьогодні, восьмого квітня, заявив тимчасово виконуючий обов’язки начальника територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області полковник Андрій Семків. За його словами, співробітники Служби мають усі необхідні знання, аби належним чином виконувати свої обов’язки.

“Територіальне управління Служби судової охорони сформувалось на Рівненщині у серпні 2019 року, але за цей короткий час ми зуміли забезпечити охороною 80 відсотків судів і судових установ області. Ми активно поповнюємо особовий склад надійними співробітниками, які будуть стояти на варті правосуддя, захищати громадський порядок та спокій як суддів та членів їх сімей, так і відвідувачів судів”, – зазначив Андрій Семків.

Сарненський районний суд став першим, на півночі Рівненської області, взятим під охорону співробітниками територіального управління Служби судової охорони. Очолив 2 підрозділ охорони підполковник Служби судової охорони Володимир Коркош, офіцер із багаторічним досвідом.

Захід відбувся за участі головів судів північних районів області, Сарненської райдержадміністрації Олександра Кохана, районної ради Ярослава Яковчука керівників місцевих відділів поліції та прокуратури.

Голова Сарненського районого суду Олексій Рижий побажав судовим охоронцями залишатися вірними присязі та спільно працювати на авторитет судової гілки влади.

З вітальними словами до присутніх звернулися і представники органів районної влади та силових структур.

На завершення заходу тимчасово виконуючий обов’язки начальника ТУ ССО у Рівненській області області Андрій Семків вручив Голові Сарненського районного суду табличку на згадку про це день.