СЬОГОДНІ: Неділя, 28.11.2021, 21:53

З початку року на Рівненщині проектом «Шлюб за добу» скористалися 187 пар закоханих

Найбільшим попитом ця послуга користується у Рівному. Так, від початку року в обласному центрі за 24 години одружилися 136 пар. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року це на 30% більше, адже торік таких шлюбів працівники відділів ДРАЦС зареєстрували 91.

Нагадаємо, що в обласному центрі з’явилася ще одна локація для проведення церемонії одруження у скорочені строки в залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії.

Окрім українців, проєктом «Шлюб за добу» охоче користуються й іноземці. Відтак, за січень-березень 2021 року 48 іноземців зареєстрували шлюб на території Рівненської області за пришвидшеною процедурою. Найбільше таких шлюбів уклали в Рівному – 38. Часто це громадяни таких країн як: Республіка Польща (11), Німеччина (6), Туреччина (4), Грузія (3), Російська Федерація (3).

Загалом на Рівненщини зареєструвати шлюб за 24 години можна у Сарнах, Дубні та Рівному.

Детальна інформація про організаторів знаходиться за посиланням: https://minjust.gov.ua/m/de-zareestruvati-shlyub-za-24-godini

Нагадуємо кілька простих кроків, які необхідно зробити, щоб скористатися сервісом з реєстрації шлюбу у скорочені строки:

✔ звернутись до організатора державної реєстрації шлюбу;
✔ обрати дату та час для проведення державної реєстрації;
✔ укласти цивільно-правовий договір про надання послуги;
✔ завітати на власне весілля.