СЬОГОДНІ: Вівторок, 11.05.2021, 13:34

На Рівненщині водії стали надійніше зберігати посвідчення водія

З початку року на Рівненщині відновили втрачені або викрадені посвідчення  335 водіїв. За цей же період минулоріч ця цифра була більшою  і становила 490. В цілому ж за  2020 рік  в територіальних сервісних центрах МВС в Рівненській  області видано 1590 посвідчень водія після їх втрати або викрадення.   

Якщо посвідчення водія втрачене, для його відновлення слід звернутися до сервісного центру МВС з наступними документами: паспорт, копія ідентифікаційного коду, медична довідка.

У разі викрадення – необхідно звернутись до поліції, написати заяву та отримати відповідну довідку. Далі з довідкою та переліченими вище документами отримати нове посвідчення водія в зручному за розташуванням сервісному центрі МВС.

У разі втрати посвідчення водія за кордоном, видача посвідчення водія здійснюється на загальних підставах.

Також  послугу відновлення втраченого, викраденого або пошкодженого посвідчення водія можна замовити через Електронний кабінет водія.

Алгоритм отримання послуги наступний:

після авторизації в ЕКВ подати заяву в електронній формі;

до заяви додати електронні копії довідки з поліції (за потреби) і чинної медичної довідки форми 083/о;

підписати заяву кваліфікованим електронним підписом (КЕП).

Після отримання повідомлення (у разі успішної перевірки поданої заяви та документів за всіма передбаченими державними реєстрами та базами) можна забрати посвідчення водія в сервісному центрі МВС, який був вказаний під час заповнення електронної заявки.