СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.06.2022, 15:06

У Рівному на Господарський суд напали “озброєні злочинці” (+ФОТО,ВІДЕО)

Сьогодні, 31 березня, на базі Господарського суду Рівненської області відбулися спільні навчання антитерористичного центру УСБУ, Служби судової охорони, Поліції Рівненської області, Патрульної поліції Рівненської області, Національної гвардії та Головного управління ДСНС у Рівненській області.

За легендою, у приміщені суду озброєнні злочинці здійснили напад на пункт пропуску і охорони Служби судової охорони та захопивши заручників, забарикадувалися у залі судового засідання. Співробітники Служби судової охорони провели повну евакуацію працівників суду та оточили периметр, надаючи силову підтримку СБУ.

У свою чергу, працівники Служби безпеки відпрацювали силовий варіант звільнення заручників та знешкодження терористів. Інший варіант – затримання терористів під час втечі на автомобілі відпрацювали і спецпризначенці управління КОРД.

Далі, поліцейські вибухотехнічної служби разом із судовими охоронцями та рятувальниками обстежили об’єкт та виявили вибухонебезпечний предмет на другому поверсі адміністративної будівлі суду.

«Основною метою таких навчань є бойове злагодження дій підрозділів силових структур під час виникнення терористичної загрози, та відпрацювання тактики дій кожного співробітника», – зазначила прес-офіцерка територіального управління Служби судової охорони Ольга Ангелова