СЬОГОДНІ: Вівторок, 24.05.2022, 20:46

На Рівненщині повідомлено про підозру жінці, яка продавала негативні ПЛР-тести

За процесуального керівництва Рівненської окружної прокуратури, в межах кримінального провадження за фактами підроблення офіційних документів (ч.1, ч.3 ст.358 КК України) 30 березня повідомлено про підозру костопільчанці, яка продавала довідки про відсутність коронавірусу.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 31-річна жінка, у Костополі, в офісному приміщенні за основним місцем роботи, приймала замовлення на виготовлення підроблених довідок про проходження ПЛР-тестування. Використовуючи комп’ютерну техніку вона видавала клієнтам довідки з негативним результатом ПЛР-тесту на COVID-19 на офіційних бланках лабораторій, які мали ліцензію на здійснення вказаних медичних досліджень та були уповноважені займатися подібною медичною практикою.

Особи, які робили замовлення у підозрюваної, ПЛР-тестування в лабораторних умовах не проходили, лише в телефонному режимі або особисто повідомляли анкетні даті, які в подальшому зазначалися в бланку довідки.

Вартість такого «документа» складала 400-500 грн. В ході досудового розслідування виявлено 21 епізод підроблення довідок.

Припинено незаконну діяльність 09.03.2021 працівниками районного управління поліції, за оперативного супроводу Міграційної поліції ГУНП в Рівненській області та процесуального керівництва Рівненської окружної прокуратури.

За вчинення зазначеного злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до 5 років.