СЬОГОДНІ: Четвер, 30.06.2022, 16:42

У Здолбунові виявили офіс, звідки велась незаконна трансляція загальнонаціональних каналів

Здолбунівська окружна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного розповсюдження програм мовлення, вчиненого службовою особою з використанням службового становища (ч. 3 ст. 176 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що четверо жителів Здолбунова, віком від 47 до 75 років, створили юридичну особу, за допомогою якої, усупереч чинному законодавству, без необхідних дозвільних документів здійснювали незаконне адміністрування, надання технічної підтримки та трансляцію загальнонаціональних каналів, чим завдали збитків медіагрупам. За попередньою інформацією така схема працювала більше року.

У межах кримінального провадження 25 березня цього року, в Здолбунові, правоохоронці провели ряд санкціонованих обшуків в офісних приміщеннях, звідки і велась незаконна трансляція, а також за адресами проживання осіб, які, за версією слідства, можуть бути причетні до вчинення вказаного кримінального правопорушення.

В результаті слідчих дій виявлено та вилучено 71 ТV-приймач, іншу комп’ютерну техніку та бухгалтерську документацію, яка підтверджує протиправну діяльність.

На даний час встановлюється розмір завданих збитків та вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

Санкція ч. 3 ст. 176 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.