СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 20:25

У Рівненській ОДА представили результати онлайн опитування молоді

Результати онлайн опитування молоді Рівненщини представили під час засідання молодіжної ради при ОДА. Участь у засіданні взяв заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

Дослідження проводилося департаментом розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА. Загалом опитано 516 респондентів віком 14-35 років, з метою вивчення зацікавлень та проблем, що турбують молодь.

Опитування свідчить, що серед пріоритетних соціальних проблем, на вирішення яких має бути спрямована молодіжна політика, найактуальнішими, на думку опитаних, є такі: утвердження здорового способу життя (61,4%), підвищення рівня фінансової і цифрової грамотності, підприємливості (47,1%), формування сімейних цінностей, відповідального ставлення до батьківства (44,6%), створення умов з метою працевлаштування молоді (43,8%), розвиток лідерських навичок, саморозвиток, міжособистісні стосунки (42,8%), розвиток екологічної свідомості та відповідального ставлення до природи (36,2%), профілактика злочинності та насильства в молодіжному середовищі (31,8%), національно-патріотичне виховання (30,6%), формування критичного мислення, медіа грамотності (28,9%), підтримка соціально вразливої молоді (24,8%).

«На розв’язання вказаних проблем мають бути спрямовані ідеї, які братимуть участь в обласному конкурсі проєктів, фінансова підтримка яких буде надаватися у 2022 році», – наголосив заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

Також у ході засідання підсумували роботу молодіжної ради при ОДА упродовж 2019-2021 рр. та особливості діяльності в умовах карантинних обмежень.