СЬОГОДНІ: Середа, 29.06.2022, 10:24

“Суддю могли підкупити”: заступник Авакова прокоментував справу серійного гвалтівника з Рівного

Заступник голови Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко прокоментував скандальне рішення судді у Рівному, – пише ЧаРівне.

Нагадаємо, обвинуваченого в серії нападів та зґвалтувань відпустили під домашній арешт. Після того рівнянки, на яких нападав той чоловік, почали підіймати це питання публічно, адже бояться помсти. Одна з жертв спроб згвалтування Ольга Самкевич записала відеоролик, де розповіла, як все відбувалося та попросила про підтримку у суді. Також під стінами Рівненського міського суду відбувся мітинг з вимогою справедливого суду над обвинуваченим.

Геращенко вважає, що суддю могли підкупити. Про це 17 березня він повідомив журналістам “Страна.UA”.

Зверніть увагу: суддя, яка відпустила ґвалтівника шести жінок – сама жінка. Думка поліції – суддю могли підкупити. Але в прокуратури достатньо доказів для утримання злочинця під вартою. – розповів Антон Геращенко.

Заступник голови Міністерства внутрішніх справ також нагадав, що доказано шість епізодів зґвалтувань, які відбувалися в Рівному протягом 2013-2019 років.

Всі потерпілі впізнали злочинця, знайдено його ДНК на місцях злочинів, є свідки. Прокуратура буде подавати апеляцію, оскільки з вироком судді категорично не згодна. На протест проти рішення судді вийшло 100 чоловік – для Рівного це багато. Крім того, поліція вважає, що злочинець небезпечний для суспільства. У нас місць в СІЗО досить, ось Малюська (Денис Малюська, міністр юстиції України – Ред.) камери ремонтує. Так що нехай сидить. І жінкам в Рівному буде спокійно, і самому гвалтівнику “, – додав Антон Геращенко.