СЬОГОДНІ: П’ятниця, 29.03.2024, 13:49

Шість медалей привезли з Чемпіонату України рівненські спорсмени

11–13 березня у селі Підлісці Тернопільської області відбувся чемпіонат України з армспорту, у якому взяли участь 240 спортсменів.

Збірна команда Рівненської області, яку представляли 13 спортсменів, посіла 7 командне місце, а в особистій першості армреслери здобули шість медалей.

Рівненські спортсмени продемонстрували усю свою майстерність та посіли призові місця.

Заслужений майстер спорту України Олег Жох виборов золоту медаль у ваговій категорії 80 кг у змаганнях на ліву руку; Олексій Микитюк виборов золоту медаль у ваговій категорії 60 кг у змаганнях на праву руку та срібну медаль у змаганнях на ліву руку; Адам Кузло виборов дві срібні медалі у ваговій категорії 70 кг, у змаганнях на праву та на ліву руку; Сергій Стасюк виборов бронзову медаль у ваговій категорії понад 110 кг у змаганнях на праву руку.

Підготували спортсменів до змагань: заслужений тренер України Олександр Комаревич та Михайло Новак.