СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 19:01

Як рівняни оцінюють перші сто днів роботи міського голови Олександра Третяка

12 березня виповнилося сто днів, відколи Олександр Третяк приступив до виконання обов’язків міського голови Рівного.

Більшість рівнян наразі не визначилися із тим, як оцінити роботу нового міського голови на посаді у перші сто днів.

Про це свідчать результати опитування у найбільшій вайбер-спільноті міста “Рідне Рівне“.

Зокрема, на питання “Сьогодні рівно 100 днів як на посаді міського голови Рівного працює Олександр Третяк. Своїми головними досягненнями новий очільник міста вважає повне оновлення влади, боротьбу з коронавірусом та роботу громадського транспорту. А як би Ви оцінили його діяльність на посаді мера міста?”:

6% опитаних відповіли, що дуже позитивно оцінюють роботу нового міського голови, ще 24% оцінюють Олександра Третяка на посаді скоріше позитивно, ніж негативно.

Водночас, великим є і рівень недовіри до роботи нового очільника міста. Так, 5 відсотків рівнян дуже негативно оцінюють діяльність Третяка у перші сто днів. Ще 18% відповіли, що скоріше негативно, ніж позитивно ставляться до потуг навести порядок у місті нового мера.

46 відсотків рівнян на питання про оцінку роботи Олександра Третяка сказали, що їм важко відповісти на це питання і таким чином оцінити його роботу.

Лише 1% опитаних абсолютно все одно, як працює міський голова. Ще 1% рівнян, взагалі не знає хто такий Олександр Третяк.

Загалом, участь у опитуванні взяли 1676 мешканців Рівного.