СЬОГОДНІ: Вівторок, 30.11.2021, 17:38

Поблизу Рівного пройде відкритий обласний турнір з кінного спорту серед дітей

14 березня у кінноспортивному клубі “Патріот” в селі Козлин відбудеться перший у цьому році відкритий обласний турнір з кінного спорту (виїздка, подолання перешкод) серед дітей «Rivne «Baby rider» Cup».

Понад 35 маленьких вершників готуються взяти уачсть в змаганнях. А це вихованці BABY Rider школа верхової їзди для Малюків (КСК «Патріот»), спортивні пари з Тернопільської та Волинської областей.

Вік дітей від 4-х років. Їм належить пройти випробування виїздкою (керування вершника конем, виконання певних фігур і вправ) та конкуром (подолання перешкод). Маршрути різної складності залежно від віку і досвіду учасників.

Для глядачів і батьків, які будуть підтримувати маленьких вершників на трибунах, проведуть вікторину із призами, але щоб їх отримати треба буде дати відповідь на питання про кінний спорт.

У програмі також показові виступи влаштують дорослі вихованки КСК «Патріот» та багаторазова чемпіонка України з виїздки у програмі діти, юнаки, юніори, учасниця п’яти Чемпіонатів Європи та Етапів Кубку світу, майстер спорту Олександра Потієнко на коні Дакар.

Час проведення: орієнтовно з 10.00 до 15.00.