СЬОГОДНІ: Субота, 19.06.2021, 21:32

На Рівненщині припинили незаконне виробництво спирту об’ємом 20 000 літрів на добу (+ФОТО)

В Рівненській області співробітники ДФС припинили незаконне виробництво спирту об’ємом близько 20 000 літрів на добу.

Про це повідомляють в Державній фіскальній службі.

Відомо, що протягом 2019 – 2020 років, службові особи одного зі спиртзаводів, використовували надлишкові виробничі потужності для тіньового виробництва спирту, який у подальшому реалізовували, як легальним виробникам лікеро-горілчаних виробів, так і на підпільні виробництва, які в основному продавали фальсифікат через інтернет-сайти.

У рамках справи проведено ряд обшуків, у ході яких виявили у відділенні зливу готової продукції виробничого приміщення заводу, до встановлення електронного лічильника, врізану трубу з краном, до якої приєднано шланг, який виведено із приміщення, де безпосередньо здійснювався необлікований забір спирту.

Встановлено, що за офіційними даними, потужність виробництва заводу складає 20 000 літрів спирту на добу, а під час проведення обшуку, за участі спеціалістів-технологів ГУ ДПС у Рівненській області, встановлено неофіційне збільшення потужностей виробництва до 40 000 літрів на добу, що у свою чергу надавало змогу підпільного виробництва спирту.

Також, у ході проведених санкціонованих обшуків виявлено та вилучено з незаконного обігу спирту у кількості понад 60 000 літрів на загальну орієнтовну суму понад 12 млн грн, чорнові записи, журнали в’їзду-виїзду автотранспорту, журнал обліку виготовленого спирту та первинну документацію (документи фінансово-господарської діяльності).

За словами посадовців, несплата лише акцизного податку, при виробництві необлікованого спирту, становила десятки мільйонів гривен в місяць.