СЬОГОДНІ: Середа, 21.04.2021, 7:58

Медведчук заявив, що Порошенко може стати наступним президентом: У нас не було дружніх відносин, у нас вони були ділові

Нардеп «Опозиційної платформи — За життя» Віктор Медведчук, проти якого ввели санкції РНБО ввела санкції проти Медведчука, його дружини Оксани Марченко та інших, вважає, що лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко може стати наступним президентом України, якщо б вибори відбулися протягом найближчого року.

Про це він заявив в інтерв’ю BBC Україна.

«Я вважаю, що якщо дострокові президентські вибори відбудуться протягом найближчих пів року або року, Порошенко стане президентом», — сказав Медведчук.

На прохання журналіста аргументувати, нардеп тільки відповів: «Я так думаю». Разом з тим, він додав, що сам б за нього не голосував, так як і не підтримував на попередніх виборах Володимира Зеленського.

Медведчук також розповів, що за час президентства Порошенка «достатньо часто» з ним зустрічався, в тому числі і у експрезидента вдома.

«І це не я з ним зустрічався, а він зі мною […] У нас не було дружніх відносин, у нас вони були ділові. А ці ділові відносини були повʼязані з тим, що я займався обміном […] Я завжди заїжджав в Адміністрацію, зустрічався у нього. Кілька разів це були зустрічі вдома. Якщо я, припустимо, їду до Москви, мені треба розмовляти з приводу обміну полоненими, а це субота і неділя, куди я повинен був приїжджати? Я повинен був переговорити з ним, що тут такого? Можливо, це приховував Порошенко або це йому було невигідно, але я цього ніколи не приховував», — розповів нардеп.

Але зараз, за його словами, з Порошенком вже не зустрічається. «Десь з того часу, коли я публічно виступив, сказав, що він провадить неправильну політику з приводу миру і всього іншого. Думаю, з 2018-го чи початку 2019-го», — додав нардеп.

Медведчук також стверджує, що у нього і його сім’ї «ніколи не було» жодних бізнесів в інтересах Порошенка або його оточення. І додає, що за час президентства Порошенка його бізнес «не змінився значимо».

Також нардеп прокоментував і рішення влади заблокувати три телеканали, наголосивши, що Порошенко це не зробив, бо «деякі речі, які порушують Конституцію, робити не можна».

«Порошенко як людина з системної політики розумів, що деякі речі, які порушують Конституцію, робити не можна. А Зеленський про це не думає […] Верховна Рада ухвалила постанову щодо двох каналів [звернення парламенту до РНБО з пропозицією запровадити санкції проти каналів 112 та Newsоne у жовтні 2018 року], а Порошенко не реалізував. Це він зараз розповідає, що «у нас доказів не було». А тоді він сказав, що це незаконно стосовно українських юридичних осіб. Про фізичних осіб взагалі тоді розмови ніякої не було», — сказав Медведчук.