СЬОГОДНІ: Вівторок, 25.01.2022, 10:16

Де у Рівному можна придбати квартири за ціною від забудовника

До видання “Рівненські новини” надійшло питання: чи можна купити у Рівному квартири в новобудові за ціною від забудовника і у надійного агенства нерухомості? Коротка відповідь: так, це можливо.

Ми оглянули ринок рівненської нерухомості і знайшли дві пропозиції житла у новобудовах, яке пропонує надійне агенство нерухомості “Твоє місто” за цінами від забудовників.

Пропозиція перша. Однокімнатна квартира у одному з найкращих житлових комплексів Рівного – “На Щасливому”, яка знаходиться на зручному другому поверсі, п‘ятиповерхового будинку по вулиці Боголюбова 5а, з великою квадратурою 47,7 кв.м і панорамними вікнами .

Ви можете зробити все на свій смак, адже в квартирі зроблені чорнові роботи, розведена електрика, двоконтурний котел та радіатори.
Розвинена інфраструктура, дитячий садочок на території містечка, перукарні, магазини, супермаркети, великий торгівельний центр – все в пішій доступності!
Пропозиція друга. Квартира від надійного забудовника з гарною репутацією компанії “Стоград” у ЖК “Корольова”.
Будинок здається у 3-му кварталі 2021 року, ціна за квадрат 590 доларів (після здачі буде однозначно дорожче). 3 кімнатні-72.1 м.кв (1,2,5,6,8,9 поверхи).
Автономне газове опалення, радіатори, розведене світло, вода,закритий тихий двір, дитячий майданчик!
Отримати усю необхідну інформацію Ви також можете на сторінці агенства у мережі Фейсбук за посиланням https://bit.ly/3bYVtJp або зателефонувавши 066 079 9287 (Настя).