СЬОГОДНІ: Середа, 18.05.2022, 16:59

У Рівному “псевдогазовики” викрали з помешкань пенсіонерів майже 170 тисяч гривень (+ВІДЕО)

У кількох рівнян після візитів “псевдогазовиків” пропали значні суми коштів. Про це повідомляють у відділі комунікації ГУНП у Рівненській області.

Відомо, що завітали шахраї до пенсіонерів в обідню пору 24 лютого цього року.

Спершу на вулиці Льонокомбінатівській до 83-річної пенсіонерки, яка проживає одна завітав молодий і гарно обягнутий чоловік. У руках в нього була папка. Він представився працівником газової служби і сказав, що прийшов з питання заміни лічильників на пільгових умовах для економії теплоенергії.

Бабуся пустила зловмисника до квартири. Він оглянув газовий прилад і став заповнювати нібито якісь документи.

“Сказав, що після 14-ї прийде і замінить лічильник, але коштує це 600 гривень. Цю суму він одразу має проплатити в банку. Пенсіонерка в іншій кімнаті дістала із сумки купюри номіналом 50 гривень, але той наполіг, що треба крупніші. Далі став оглядати на кухні радіатор і попросив жінку потримати під ним руку протягом п’яти хвилин, аби перевірити, чи не капає вода. В той час запитав, де ванна і за лічені секунди повернувся і запевнив, що прийде згодом замінить лічильник…”, – йдеться у повідомленні правоохоронців.

Згодом жінка помітила, що гаманці були порожні, а там було 150 тисяч гривень, також і усю пенсію забрав — тільки 20 гривень лишив. Пенсіонерка відразу ж повідомила про крадіжку у поліцію.

Схожа ситуація трапилася і на вулиці Київській, того ж дня. Там, шахрай – “псевдогазовик” обібрав на 17 тисяч гривень 79-річного дідуся.

У “Рівнегазі” кажуть, що всі їхні працівники мають посвідчення, тому радять рівнянам чи жителям області одразу запитувати про нього.

У обох випадках поліцейські відкрили кримінальні провадження за фактами крадіжок, поєднаних із проникненням у помешкання.