СЬОГОДНІ: Субота, 28.05.2022, 9:35

Рівненський спортсмен Марко Левішин: “Для мене цей рік буде останнім у юніорському класі…”

Карантин вніс свої корективи у життя відомого рівненського спортсмена, багаторазового призера чемпіонатів України та європейських змагань зі спідвею Марка Левішина. Відмінилися тренування та чимало змагань, у тому числі й європейських. Тим часом, хлопець часу не гає, і опановує нові для себе професії та можливості.

Про сьогодення і плани на майбутнє спілкуємося з чемпіоном у нашому інтерв’ю.

Марко, знаємо, що ти вже більше року працюєш фельдшером на швидкій допомозі. Але також дізналися, що нещодавно ти опанував для себе ще одну професію. Розкажи, як проходять твої робочі будні під час карантину?

Робота на швидкій допомозі у Рівному вже можна сказати стала невід’ємною частиною мого життя. Рятувати життя іншим та допомагати людям мені дуже подобається. Це нелегка праця, але цікава і корисна.

У той же час, я з радістю відгукнувся на пропозицію людини, яка давно мене підтримує у спорті, засновника відомої рівненської компанії “Сталь-М” Олексія Муляренка і опанував для себе ще одну професію. З листопада минулого року працюю на цьому підприємстві оператором потужного металообробного координатно-пробивного пресу “AMADA”. Це відповідальна робота, і є невід’ємною ланкою у виробництві якісних та надійних вхідних дверей, які робить наша фірма.

А ще, мені дуже подобається які умови створені тут на підприємстві. Професійний та дружній колектив. Відчувається, що “Сталь-М” це соціально відповідальне підприємство, яке піклується про людей і до слова, уже багато років допомагає розвитку рівненського спідвею.

Добре, що ти згадав за спідвей. А як зі спортом у тебе зараз. Адже карантин вніс багато обмежень у наше життя. Яким чином готуєшся до нового сезону?

Аби не втратити форму, я постійно займаюся фізичною підготовкою та спортом. І  вже декілька років підряд силові функціональні тренування мені допомагає здійснювати тренер Віктор Чебан.

Тому, до початку спідвейного сезону я сподіваюся, що підійду у гарному стані, але дуже вже скучив за мотоциклом. Бо ніякі фізичні вправи, не замінять тренування на гаревій доріжці. Але як тільки з’явиться гарна погода, планую розпочати тренування ще й на кросовому мотоциклі.

Які плани на цьогорічний сезон, враховуючи те, що пандемія продовжується і карантинні обмеження тривають?

Маю надію, що обмеження щодо проведення спортивних змагань суттєво послаблять і ми спортсмени нарешті зможемо знову почати тренуватися та брати участь у різноманітних змаганнях.

Якщо все буде добре, то у кінці березня цього року ми з командою зможемо поїхати на тренувальні збори до Польщі.

Для мене цей рік буде останній у юніорському класі U21, а тому хотілося би провести його по максимуму. Усі чемпіонати намагатимуся проїхати якнайкраще, і налаштований перемагати у них. Надіюся, що цей сезон буде дуже насиченим і успішним. Адже, якщо у 2019 році я їздив приблизно на чотири десятки змагань, то вже минулого року їх було лише дев’ять. Було б добре повернутися до показників хоча б позаминулорічних (Марко сміється – від ред.).

Компанія Сталь-М так і залишається твоїм титульним спонсором?

Звичайно, ми й надалі будемо тісно співпрацювати. Олексій Віталійович (Муляренко – від ред.), запевнив мене у повній підтримці. Він великий прихильник спідвею і багато зробив для його відродження та розвитку у нашому місті.

І якщо відверто, то така підтримка мотивує на гарні спортивні результати. Упевнений, що попереду у нас ще безліч спільних перемог.