СЬОГОДНІ: Неділя, 28.02.2021, 5:51

У Рівному влада розпочинає боротьбу із стихійною торгівлею на вулицях міста

Станом на 22 лютого 2021 року на території міста функціонує дев’ятнадцять ринків, один ярмарок та один торговельний ряд з продажу зрізаних квітів власного вирощення на вулиці Переспницькій.

-У Рівному стихійні ринки відсутні як такі, проте, існують осередки несанкціонованої стихійної торгівлі. Питання щодо їх існування у місті є актуальним і викликає занепокоєння і стурбованість міської влади. – зазначив начальник профільного управління Ігор Остапенко. – Однак, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування» виконавчі органи міських рад не наділені повноваженнями (ні власними, ні делегованими) щодо ліквідації несанкціонованої стихійної торгівлі. Оскільки несанкціонована (вулична) торгівля є порушенням правил продажу, а відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» одним із завдань поліції є забезпечення публічної безпеки і порядку, спеціалісти управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування проводять моніторинг з виявлення осередків несанкціонованої торгівлі.

За результатами обстежень до Рівненського районного управління поліції, Головного управління Національної поліції у Рівненській області направляються листи з вимогами забезпечення вжиття дієвих заходів впливу до порушників та посилення дій щодо ліквідації стихійної вуличної торгівлі у невстановлених місцях на території нашого міста.