СЬОГОДНІ: Неділя, 29.05.2022, 10:33

У Рівненському СІЗО організували шахрайську “схему” (+ФОТО)

До двох мільйонів збитків завдали громадянам арештовані, які нині перебувають у Рівненському СІЗО та їх цивільні спільники із Житомирщини.

Про це повідомили у відділі комунікації ГУНП в Рівненській області.

Відомо, що шахрайську “схему” організував 31-річний житомирянин, який сидів у СІЗО в Рівному, а після виходу з нього продовжив займатися криміналом.

Частину грошових коштів, отриманих від злочинної діяльності, зловмисники віддавали “смотрящему” у так званий “общак”.

“Діяли зловмисники за наступною “схемою”: підшукували оголошення в Інтернеті про продаж побутової техніки, зв’язувалися з продавцем. Надалі домовлялися про відправлення товару на ім’я знайомого або родича продавця в певний регіон. Розрахунки в повному обсязі обіцяли провести після того, як подивляться товар, аби не витрачати зайві кошти на пересилання грошей за продукцію. Нічого не підозрюючи, продавці погоджувалися на їхні пропозиції.

Після відправлення товару отримували його за підробленим документами, вклеювали фотографії та вписували у паспорт данні отримувача, сплачуючи лише за його пересилання. Надалі змінювали номери телефонів, щоб їх неможливо було знайти”, – йдеться у повідомленні правоохоронців.

Також відомо, що наразі вже виявлено 10 постраждалих від шахрайських дій цього угрупування.

“Учора, 16 лютого поліцейські за силової підтримки спецпідрозділів ТОР та КОРД провели санкціоновані обшуки в ДУ “Рівненський слідчий ізолятор”, за місцями проживання фігурантів та зберігання побутової техніки та іншого майна, а також у транспортних засобах.

Вилучили понад 100 одиниць різноманітної побутової техніки, зокрема телевізори, квадрокоптери, кавоварки, фотоапарати тощо. Крім того, 47 мобільних телефонів, 14 мішків з насінням маку, 105 жіночих курток, зброю та складові частини до неї, “чорнові” записи”, – додають правоохоронці.