СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 21:49

Кабмін зареєстрував у Раді законопроект про звільнення директора НАБУ Артема Ситника

Кабінет міністрів зареєстрував у Верховній раді законопроект, який припиняє повноваження Артема Ситника на посаді директора Національного антикорупційного бюро. Остаточне рішення має ухвалити парламент.

Урядовий проект закону про НАБУ зареєстрували в Раді під номером 5070. Документ вже передали на розгляд керівництву парламенту, втім тексту документу поки що на сайті немає.

Як повідомив міністр юстиції Денис Малюська, уряд затвердив новий законопроект, який надає НАБУ статусу органу виконавчої влади та визначає нову процедуру обрання директора відомства.

“Також окремою нормою законопроекту вказано, що протягом проходження відбору нового директора НАБУ повноваження директора виконуватиме перший заступник директора НАБУ”, – зазначив Малюська.

Як пояснив міністр юстиції, врегулювання ситуації з призначенням директора НАБУ є однією з умов подальшої співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Він також наголосив, що подальша дискусія навколо змісту законопроекту продовжуватиметься і надалі у парламенті.