СЬОГОДНІ: Середа, 27.10.2021, 18:59

Скандальний рівненський стоматолог Інна Кравчук жорстоко знущалася над дітьми (+ВІДЕО)

Скандальний рівненський стоматолог Інна Кравчук із клініки “Only Kids” знущалася над маленькими дітьми, била їх. Відео жорстокого поводження з маленькими пацієнтами надала клініка “Голівуд”, де раніше працювала Інна Кравчук, на запит адвоката кількох потерпілих від дій горе-лікарки, – пише Рівне.онлайн.

До слова, у стоматологічній клініці “Голівуд” запевняють, що звільнили Інну Кравчук саме через скарги батьків, які заявляли про знущання над їхніми дітьми цим стоматологом.

“Влітку минулого року до мене почали надходити скарги від батьків про жорстоке поводження із дітьми. Я вирішила переглянути відео із камер спостереження і так натрапила на два відео від яких у мене волосся стало дибки. Колективно ми прийняли рішення і попросили Інну Кравчук звільнитися за власним бажанням, бо не хотіли людині псувати життя”, – розповіла керівник “Голівуду” Інна Пекарська.

До слова, у однієї дівчинки, над якою знущалася стоматолог є інвалідність, у неї проблеми з серцем. І за словами мами дитини, лікарка про це дуже добре знала.

На першому відео видно, як Інна Кравчук заносить дитину на руках у свій кабінет. Бере до рук шприц і підносить до обличчя дитини та щось каже, очевидно лякає, дівчинка махає головою відповідаючи на залякування «Ні». Судячи з коментарів інших батьків, припускаємо, що вона, як і інших дітей залякує, що що зробить укол в голову чи шию.

Далі лікарка садить дитину на руки починає трусити настільки сильно, що здається в дитини зламається шия, а потім починає душити й далі її трусити. Знову тицяє до обличчя дитини шприц.

Ставить дитинку на ніжки та продовжує шарпати. Дівчинка плаче, а її б’ють по руках. Лікарка садить знову на руки та стискає так, що дитина не може ворухнутися, її ноги зажаті поміж ніг лікарки, а руки скручує, як у психлікарні зав’язують хворим гамівною сорочкою. Дитя не може ворухнутися і весь час плаче, а її знову лякають шприцом.

Наступне відео ще жахливіше і в ньому беруть участь уже обидві жінки.  На жаль маму журналістам знайти не вдалося. Тому, в сюжеті закрили обличчя дитини. Якщо батьки впізнають свого хлопчика і захочуть звернутися із заявою у поліцію, адвокатське об’єднання “Калька і Луцик” готові безкоштовно допомогти, як і тим мамам, кому вже допомагає.

Це відео важко коментувати. Видно, що на дитині всім тілом лежить доросла жінка – асистентка лікарки. Дитина не може ворухнутися, лише трішки рухає ніжкою. Таке відчуття, що лікарка роздирає дитині рота і натискає так, щоб йому було ще болячіше. Потім лікарка б’є дитину головою об канапу, підіймає за голову і знову кидає.