СЬОГОДНІ: Субота, 28.05.2022, 9:56

Юрій ВІРТ: “Програвати з таким рахунком неприємно, але ми не засмучуємося”

Наставник Вереса Юрій Вірт прокоментував гру проти Миная. 

– Ми уже встигли розібрати перший тайм з командою. Основні моменти, на які слід звернути увагу – голи, пропущені зі стандартних положень, мало агресивних дій в атаці, лише один напівмомент, та й той після кутового. 

Сьогодні було багато сумбуру, браку і дитячих помилок. Видно, що команда грає під навантаженнями, адже навіть неозброєним оком було помітно, що ми виглядали важко. І якщо з ПФК Львів нам вдавалося більше, то сьогодні втома давалася взнаки. 

У другому таймі гостроти біля воріт суперника майже не вдалося створити, хоча ми вимагаємо як мінімум завершувати атаки ударами по воротах. Нам поки не вистачає свіжості. Програвати із рахунком – 0:4 неприємно, але ми не засмучуємося. Такий результат у контрольному поєдинку – прикрість, але не більше. 

Звісно, ми даємо грати і молоді, якої у нас достатньо. Спостерігаємо за їхніми діями на фоні хороших суперників – і Гук, і Данилюк, і Савошко, і Гайдучик. Сьогодні також перевірили воротарську позицію, дали Когуту відпочити, а по тайму зіграли Ющишин і Бабійчук. 

Серед втрат поки що лише Мірошник, який травмувався. Всі інші здорові і продовжують роботу. 

Нагадаємо, що рівняни, які грали на фоні серйозних фізичних навантажень, не змогли нічого вдіяти із представником УПЛ Минаєм, якому поступилися із рахунком – 0:4.