СЬОГОДНІ: П’ятниця, 01.07.2022, 20:29

На Рівненщині за сприяння терористам ДНР судитимуть жителя Донеччини

Рівненською обласною прокуратурою завершено досудове розслідування та 28.01.2021 скеровано до Куйбишевського районного суду Запорізької області обвинувальний акт стосовно 55-річного громадянина України, якого обвинувачують в участі у терористичній організації (ч.1 ст.258-3 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що житель Донецької області, будучи негативно налаштованим до української влади та держави Україна загалом, з ідеологічних мотивів, у 2015 році вступив до терористичної організації ДНР. Він очолив відділення, так званого, військового комісаріату по Сніжнянсько -Торезькому району Донецької області.

В подальшому обвинувачуваний забезпечував виконання завдань терористичної організації. Зокрема, він здійснював призов жителів окупованої території України до лав незаконних збройних формувань.
Досудове розслідування проводили слідчі Управління СБ України в Рівненській області під процесуальним керівництвом Рівненської обласної прокуратури.

За вчинення вказаних дій обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років.