СЬОГОДНІ: Вівторок, 02.03.2021, 19:08

Кабмін звільнив заступника міністра, який їздив напідпитку і грубіянив патрульним

Кабінет міністрів звільнив заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немілостівого, він сам подав заяву на звільнення.

“Поведінка, яку дозволив собі заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталій Немілостівий, є неприпустимою. Усі мають бути рівними перед законом. Тому ми оперативно розглянули питання звільнення заступника міністра.

Посада в Кабінеті міністрів України – це не привілей, це перш за все відповідальність перед людьми та країною”, – йдеться у повідомленні Уряду.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що Немілостівий подав заяву про звільнення за власним бажанням.

За його словами, Немілостівий розкаявся і визнав і порушення правил дорожнього руху, і свою неналежну поведінку.

Геращенко також оприлюднив відео від 30 грудня 2020 року щодо інциденту з заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості.

Оцінку діям Віталія Немілостівого ще повинен дати суд.

В Офісі президента схвально відреагували на звільнення чиновника, замішаного в скандалі.

Заступник керівника Офісу президента Роман Машовець заявив, що “людина втратила адекватність і заслуговує на максимально жорстку реакцію”, а також запевнив, що “Україна не повернеться до тих часів, коли приналежність до кола чиновників могла використовуватися як захист від закону”.

За словами Машковця, звільнення Немілостівого – лише початок, має ще настати відповідальність за водіння у нетверезому стані та непокору поліції.