СЬОГОДНІ: Понеділок, 21.06.2021, 4:21

Мода-2021: п’ять порад щодо вибору якісних і красивих дверей

Якими, на Вашу думку, мають бути сучасні вхідні двері? Звичайно, у першу чергу вони повинні бути міцними і надійними. Однак, не менш важливим є і дизайн вхідних дверей, адже це обличчя Вашого помешкання або офісного приміщення. Сьогодні, про це і поспілкуємося у нашому матеріалі.

  1. Дизайн дверей зсередини і зовні повинен відрізнятися. Зовнішня сторона гармонує з фасадом будинку (якщо це особняк), а внутрішня – з оформленням передпокою і самої квартири.
  2. Багато хто віддає перевагу, щоб двері були непомітними, зливалися з обробкою. Але в моді є й інший тренд – контрастні двері, наприклад, чорно-білі. Вони самі по собі вже є яскравими, центром дизайнерської композиції. І вже точно не залишаться непоміченими вашими гостями.
  3. У моді нині двері з оригінальними декоративними елементами. Це, наприклад, ковані деталі, вставки з металу. Ще один незвичайний і дуже модний варіант – скляні двері. Так, і вхідні теж! Якщо, звичайно, вони виходять у дворик приватного будинку.
  4. У моді 3D-дизайн – наявність опуклих, об’ємних деталей і обробки.
  5. Всередині вхідні двері модно обробляти МДФ-панелями і навіть ламінатом, таким же самим, що лежить на підлозі. Цей прийом розширює простір передпокою.

Хочете подивитися та придбати варіанти красивих і модних вхідних дверей? Тоді завітайте у Рівному в “Галерею дверей” (компанії “Сталь-М”) розташовану в ТЦ “Арена” по вулиці Київська,67. Тут велика кількість варіантів вхідних дверей. До слова, це дуже якісні вхідні протизламні двері!

P.S. На період карантину проконсультуватися та оформити замовлення можна і за телефоном +38 (067) 360 43 44 або онлайн на сайті stal-m.ua.

Вся вхідна група виконана в одному стилі

Вхідні двері з модними металевими вставками