СЬОГОДНІ: Вівторок, 11.05.2021, 13:38

Олександр Третяк зустрівся з представником проєкту Антикорупційна ініціатива ЄС

Для обговорення питань прозорості та відкритості діяльності міської влади Рівного на запрошення Олександра Третяка до міста завітав старший консультант Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI) Тарас Случик. Під час зустрічі сторони обговорили сьогоднішній стан антикорупційних механізмів у Рівному та можливості подальшого удосконалення цієї сфери.

“Системна мінімізація корупційних ризиків у діяльності міської влади дозволяє підвищити якість надання послуг для жителів. Наша Програма вже два роки працює з Маріуполем, Житомиром, Чернівцями, Червоноградом та Нікополем. Зокрема, за підтримки Програми в цих містах було впроваджено галузеву оцінку корупційних ризиків, розвинено геоінформаційні системи та розроблено муніципальні плани доброчесності”, – сказав Тарас Случик.

Міський голова відзначив, що і надалі докладатиме зусиль для того, щоб влада Рівного працювала максимально прозоро та ефективно на благо рівнян. Зокрема, Олександр Третяк вже доручив здійснити практичні кроки, спрямовані на запровадження в Рівному найкращих антикорупційних практик, які довели свою ефективність в інших містах.

Так, під час зустрічі міський голова зазначив що ініціює створення окремого структурного підрозділу, який буде проводити внутрішній аудит та контроль для мінімізації як корупційних ризиків, так і неефективного використання коштів у закупівлях, які проводяться за кошти міського бюджету. Досвід інших міст свідчить, що такий крок здатен зберегти суттєві ресурси, які можна інвестувати в розвиток міста.