СЬОГОДНІ: Четвер, 21.01.2021, 14:13

Ярош в аеропорті Амстердама обматюкав Порошенко, який повертався з відпочинку на островах (+ВІДЕО)

Націоналіст і колишній учасник “Азова” Максим Ярош перетнувся з сім’єю екс-президента Петра Порошенка у літаку який летів з Еквадору, а потім в аеропорту Амстердама. Ярош матюкав екс-президента і звинувачував його в лицемірстві і в корупції.

Зняте Ярошем відео за участю Порошенка опублікував учора, 13 січня телеграм-канал “Картковий офіс”.

Перша сутичка сталася на борту лайнера, в якому Порошенко першим класом повертався з відпочинку на Галапагоських островах. У салоні літака Ярош підійшов до нардепа і запитав, чому той “проміняв козацьке Різдво на острови”. У відповідь Порошенко сказав: “До побачення”. А Марина Порошенко додала (що характерно, по-російськи): “Навіщо ви знімаєте?”

Наступна перепалка сталася на пересадці в Київ у Амстердамі. На відео в холі аеропорту Ярош каже, звертаючись вже на ти, на відміну від діалогу в літаку: Тобі не здається, що ти повинен бути в госпіталі з військовими? І поранених вмивати, а не їздити, бл @ дь, по островам . Потім він звинувачує Порошенка в тому, що той мутив гроші на танках і називає його твариною.

У відповідь Порошенко заявляє, що Ярош повторює міфи російської пропаганди. В розмову намагалася втрутитися Марина Порошенко з обуреними ремарками про те, що Ярош розмовляє російською мовою.