СЬОГОДНІ: Неділя, 26.06.2022, 20:25

Фермерські господарства на Рівненщині отримали кошти з державного бюджету за утримання корів

Урядом спрямовано кошти передбачені у державному бюджеті за напрямом «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» для виплати спеціальної бюджетної дотації за утримання корів молочного напряму продуктивності фермерським господарствам, у власності яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Дотацію за утримання корів отримали 25 фермерських господарств області у сумі 3010 тис. грн, з них: 835 тис. грн. отримали 9 фермерських  господарств без статусу юридичної особи.

В поточному році в області створено 11 фермерських господарств без статусу юридичної особи, які прийняли активну участь у реалізації напрямів державної фінансової підтримки 2020 року.

Пропонуємо фізичним особам та фізичним – особам підприємцям створити сімейні фермерські господарства без статусу юридичної особи, що дасть можливість взяти участь у програмах державної фінансової підтримки 2021 року.

За детальною інформацією з питань створення та реєстрації сімейних фермерських господарств звертатись за тел. 096-386-20-70 або на адресу електронної пошти: rivnefermer@ukr.net