СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 19:14

У Рівному провели обшуки у послідовників Анатолія Балахніна

Як повідомляють “Новини Дніпра” (https://dnepr.news/news/v-dnepre-sbu-zaderzhala-aktivista-za-popytku-gosudarstvennogo-perevorota-video), 18 грудня СБУ затримала активіста з Дніпра Анатолія Балахніна за спробу вчинення державного перевороту. Останній відомий тим, що не визнає жодних органів державної влади України, адже на його думку вони є правонаступниками СРСР.

Виходячи зі своєї ідеології, Балахнін створював нові органи влади у різних регіонах України. Крім цього, Анатолій Балахнін пов’язаний із таким проєктом як ГО «Багнет нації», яка не визнає чинних органів центральної та місцевої влади.

Потрапивши під його згубний вплив, 08 грудня у селі Верхня Рожанка на Сколівщині Львівської області кілька місцевих мешканців оголосили про створення власної «сільської ради», обрали сільського голову та депутатів фейкового органу місцевого самоврядування. Крім того, вони проголосували за зміну державного прапора з синьо-жовтого на жовто-блакитний.

“Горе” послідовники А. Балахніна знайшлися і на Рівненщині. Як стало відомо з власних джерел, 19 грудня співробітниками Головного Управління Національної Поліції у Львівській області із залученням оперативників Управління СБ України в Рівненській області провели низку санкціонованих обшуків у місцевих жителів Сергія Волкова, Віталія Мельничука та Валерія Четверкова, яких підозрюють у сприянні протиправній діяльності Балахніна. При цьому один з них злісно перешкоджав законним діям правоохоронців, намагаючись знищити сліди своєї злочинної діяльності.

Не зважаючи на те, що у нього знайшли заборонену для розповсюдження на території України літературу, у т. ч. проросійську, на його захист став ще один псевдопатріот Роман Коваль, який на своїй сторінці у Фейсбук почав активно висловлювати невдоволення діями співробітників правоохоронних органів та почав відбілювати прибічників псевдонародовладдя. Цікаво яким чином останні розраховуватимуться за “адвокатські” послуги Р.Коваля? Може запропонують йому “жирну” посаду у своїх самопроголошених віртуальних органах влади…